Вівторок, 2023-05-30, 4:58 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Костопільський ліцей №6

Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Інформація

Підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2017-2018 навчальному році
2018-01-05, 11:49 AM

      У період з 14.11.2017 по 22.12.2017 у районі проходив ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, у якому взяли участь 65  учнів 7-11-их класів. У минулому навчальному році було 64 учасники ІІ етапу олімпіад.

         У 2017-2018 навчальному році учні нашої школи успішно виступили у ІІ етапі предметних олімпіад, де вибороли 40 призових місць та набрали 79 балів (39 місць  та  81 бал  у минулому навчальному році): з них: І-11 (12 у минулому), ІІ—17 (17 у минулому), ІІІ—12 (11 у минулому),  що свідчить про систематичну роботу вчителів-предметників з талановитою та обдарованою учнівською молоддю.

         Порівняно із попередніми  роками результати свідчать про майже однакову кількості учнів, які стали  переможцями у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

Порівнюючі із минулим роком покращилися результати участі школярів у олімпіадах  з таких навчальних предметів: французької мови, трудового навчання, фізики, інформаційних технологій, а дещо погіршилися результати з історії та правознавства.

 Стабільністю відзначилися досягнення учнів з англійської мови,  обслуговуючої праці, біології, української мови та літератури.

         Варто відзначити, що декілька років поспіль найбільшу кількість переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад  мають вчителі: англійської мови Степанова Олена Євгеніївна (4  у поточному навчальному році та 5 у минулому), Вербецька Лілія Миколаївна (2 у поточному та 2 у минулому році),  трудового навчання Стєшина Наталія Ігорівна (3 у поточному році та 3 у минулому) та Олійник Ігор Анатолійович (3 у поточному та 2 у минулому), української мови та літератури Бондарчук Алла Дем’янівна (1 у поточному році, 2 у минулому), Рущак Наталія Юріївна (2 у поточному і 1 у минулому році).

Два роки поспіль  також мають призерів олімпіади вчителі математики Тацій Тамара Сергіївна (1 у поточному році та 1 у минулому), Морикінь Вікторія Віталіївна (1 у поточному році та 1 у минулому), французької мови Стасюк Оксана Петрівна ( 2 у поточному та 1 у минулому).

Чотири роки поспіль мають призерів вчителі: фізики Гром Людмила Антонівна (1 у поточному та 1 у минулому), Токар Наталія Вікторівна (3 у поточному та 2 у минулому).

Три роки поспіль має призерів учитель математики Шутяк Ірина Анатоліївна (1 у минулому, 1 переможець у поточному році),  учитель біології Снітко Зоряна Олександрівна (3 у минулому, 2 переможці у поточному році).

У поточному навчальному році має одного переможця олімпіади з французької мови вчитель Лазарчук Алла Володимирівна,   хоча протягом декількох років не було

жодного. Також двох призерів цього року підготувала вчитель англійської мови Лукашевич Світлана Олександрівна.  Троє призерів має вчитель хімії Сайко Тетяна Петрівна (у минулому році було двоє).

Варто зазначити, що у поточному навчальному році одного переможця та трьох призерів з інформаційних технологій підготувала вчитель Лобова Раїса Леонідівна.

         Одного призера з географії  має також вчитель Покотило Людмила Федорівна, одного призера з астрономії та одного переможця і двох призерів з трудового навчання має вчитель  Олійник Ігор Анатолійович.

Слід зауважити, що Лукашевич Михайло Андрійович, учень 10-А класу, став призером чотирьох олімпіад: математика, ІІ місце, вчитель Тацій Тамара Сергіївна; фізика, ІІ місце, вчителі Гром Людмила Антонівна, Токар Наталія Вікторівна; англійська мова, ІІІ місце, вчитель Степанова Олена Євгеніївна; астрономія, ІІІ місце, вчитель Олійник Ігор Анатолійович, а також перемогу у чотирьох олімпіад здобув учень 8-А класу Стельмах Дмитро Юрійович: математика, І місце, вчитель Шутяк Ірина Анатоліївна; англійська мова, І місце, вчитель Вербецька Лілія Миколаївна; географія, ІІ  місце, вчитель Покотило Людмила Федорівна; хімія, ІІІ місце, вчитель Сайко Тетяна Петрівна.  

Призером трьох олімпіад стала учениця 11-Б класу Василечко Наталія Анатоліївна: трудове навчання, І місце, вчитель Стєшина Наталія Ігорівна; біологія, І місце, вчителі Снітко Зоряна Олександрівна, Левчик Василь Федорович; українська мова та література, ІІ місце, вчитель Ляшук Ольга Миколаївна. 

А також учениця 10-А класу Кулініч Марина Миколаївна є переможцем олімпіади з англійської мови, вчитель Степанова Олена Євгеніївна, а призером олімпіади з української мови та літератури, вчитель  Бондарчук Алла Дем’янівна. Ця учениця у минулому навчальному році була переможцем олімпіади з англійської мови та призером з історії.

Призером із двох олімпіад стала учениця 7-А класу Хилюк Тетяна Миколаївна: українська мова та література, ІІ місце, вчитель Рущак Наталія Юріївна; фізика, ІІІ місце, вчитель Токар Наталія Вікторівна. Також призером двох олімпіад є учениця 9-А класу Зарічна Дарина Олегівна: українська мова та література, ІІ місце, вчитель Рущак Наталія Юріївна; фізика, ІІІ місце, вчитель Токар Наталія Вікторівна (була призером цих олімпіад і в минулому році). Учениця 8-А класу Мальчик Юліана Сергіївна теж є призером двох олімпіад: англійська мова, ІІ місце, вчитель Вербецька Лілія Миколаївна, інформаційні технології, ІІ місце, вчитель Лобова Раїса Леонідівна. А ще Дзисюк Анастасія Миколаївна є також переможцем олімпіади з біології, вчителі Снітко Зоряна Олександрівна, Левчик Василь Федорович і призером олімпіади з  історії, вчитель Дитюк Інна Анатоліївна.   

Перемогу в олімпіаді з трудового навчання здобув учень 11-А класу Буткевич Анатолій Васильович, вчитель Олійник Ігор Анатолійович та учениця 9-А класу Кирильчук Дарина Михайлівна, вчитель Стєшина Наталія Ігорівна. В олімпіаді з англійської мови перемогу здобули такі учні: Озарчук Анна Сергіївна, 9-А клас, вчитель Лукашевич Світлана Олександрівна; Вербецький Назарій Віталійович, 11-А клас, вчитель Степанова Олена Євгеніївна. Свиридюк Дмитро Вікторович, 9-В клас, здобув перемогу в олімпіаді з інформаційних технологій, вчитель Лобова Раїса Леонідівна.

По одному призовому місцю, а саме друге—здобули  такі учні: Мамчур Юлія Віталіївна, Швець Юлія Дмитрівна, 8-А клас, французька мова, вчитель Стасюк Оксана Петрівна; Алексеюк Олеся Андріївна, 11-Б клас, математика, вчитель Морикінь Вікторія Віталіївна; Стєшина Анастасія Ігорівна, 9-А клас,  англійська мова, вчитель Лукашевич Світлана Олександрівна та Близнюк Анастасія Ігорівна, 11-А клас, вчитель Степанова Олена Євгеніївна;  Ковальчук Олександр Іванович, 8-А клас, фізика, вчитель  Токар Наталія Вікторівна; Васильковський Роман Павлович, 8-А клас, інформаційні технології, вчитель Лобова Раїса Леонідівна.

Слід зазначити, що учень 8-А класу Мельник Владислав Сергійович у олімпіаді з трудового навчання брав участь за 9 клас і виборов ІІ місце, вчитель Олійник Ігор Анатолійович; а також учень 9-В класу Рахильчук Артем в олімпіаді з інформаційних технологій теж виступав за 10-ий клас і здобув ІІ місце, вчитель Лобова Раїса Леонідівна.

По одному призовому місцю, а саме третє—посіли  такі учні: Пилипенко Вікторія Олександрівна, 8-А клас, французька мова, вчитель Лазарчук Алла Володимирівна; Мельник Владислав Миколайович, 9-А клас, трудове навчання, вчитель Олійник Ігор Анатолійович; Щучик Інна Олегівна, 9-В клас, трудове навчання, вчитель Стєшина Наталія Ігорівна; Кондратюк Наталія Василівна, 8-А клас, Семенюк Анастасія Сергіївна, 9-А клас, хімія, вчитель Сайко Тетяна Петрівна.     

Варто зауважити, що заслуговує на увагу системність у роботі з обдарованими та талановитими школярами  вчителів англійської мови Степанової Олени Євгеніївни, Вербецької Лілії Миколаївни; фізики—Гром Людмили Антонівни та Токар Наталії Вікторівни, географії—Покотило Людмили Федорівни, хімії—Сайко Тетяни Петрівни, української мови і літератури Бондарчук Алли Дем’янівни, Рущак Наталії Юріївни, трудового навчання—Стєшиної Наталії Ігорівни та Олійника Ігоря Анатолійовича, математики—Морикінь Вікторії Віталіївни, біології—Снітко Зоряни Олександрівни, французької мови—Стасюк Оксани Петрівни.

         Аналізуючи результативність участі учителів та учнів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін слід зазначити, що три роки поспіль не має жодного призера вчитель економіки Левчук Оксана Олександрівна. А також немає системності у роботі з обдарованими дітьми вчитель історії та правознавства Скороход Віктор Сильвестрович. Тільки у минулому навчальному році був призер олімпіади з правознавства.

        

На основі вищезазначеного

 НАКАЗУЮ:

 1.На загальношкільній лінійці відзначити переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін із числа учнівського колективу, січень  2018 року.

2.За сумлінну та творчу роботу в підготовці обдарованих і талановитих учнів до участі у різноманітних заходах відзначити вчителів англійської мови—Степанову  Олену Євгеніївну, Вербецьку Лілію Миколаївну,   фізики—Гром Людмилу Антонівну, Токар Наталію Вікторівну географії—Покотило Людмилу Федорівну, української мови та літератури—Бондарчук Аллу Дем’янівну, Рущак Наталію Юріївну,  трудового навчання—Стєшину Наталію Ігорівну, Олійника Ігоря Анатолійовича, хімії—Сайко Тетяну Петрівну, математики—Морикінь Вікторію Віталіївну.

3.Активізувати роботу вчителям економіки,  історії та правознавства щодо підвищення рівня підготовки школярів до Всеукраїнських олімпіад з  предмета.

4.Учителям-предметникам:

4.1.Забезпечити якісну підготовку та участь переможців ІІ етапу у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.

4.2.Продовжувати роботу з вивчення і розвитку творчого потенціалу та здібностей обдарованих учнів школи-комплексу, популяризувати здобутки талановитих учнів школи, постійно.

4.3.У ході проведення навчально-виховного процесу  враховувати індивідуальні здібності дітей, впроваджувати нові педагогічні технології навчання та виховання обдарованих учнів, постійно.

4.4.Забезпечувати участь здібних та обдарованих школярів у різноманітних конкурсах, які сприяють розвитку творчого потенціалу школярів, постійно.

4.5.Практикувати виконання учнями завдань олімпіадного характеру на уроках з предметних дисциплін, постійно.

5.Заступникам  директора Яцуті Тетяні Олегівні та Корнійчук Іванні Леонідівні посилити контроль щодо організації роботи з обдарованою учнівською молоддю вчителів економіки, правознавства та історії.

6.Врахувати результативність роботи вчителів-предметників при проведенні атестації та розподілі щорічної грошової винагороди.

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор школи                               Пашко П.А.

 

 

Категорія: Інформація | Додав: kostznz6
Переглядів: 512 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Погода
Погода
Ми на Youtube
Костопільський БТК
Пошук

Copyright MyCorp © 2023
uCoz