Цьогоріч наш ліцей долучився до Всеукраїнського проєкту «Мішечок». Завдання проєкту полягає у заохоченні школярів до виготовлення еко-мішечків, що будуть екологічною альтернативою пластиковому пакуванню! Учасниками були учні 6-11 класів, які спільно з вчителями трудового навчання розробили дизайн мішечка та емблему. В кінцевому результаті у нас вийшло 342 еко-мішечки, а також учасники отримали позитивні емоції від процесу. Разом - ми сила!
#schoolrecyclingworld #мішечокSRW #пакетнепотрібен #мішечок #ecobagSRW
![](/newsss/2022-23/344770818_557547136515319_8196945323852514051_n.jpg)
![](/newsss/2022-23/344441795_581440003809763_2043400945988749828_n.jpg)
![](/newsss/2022-23/344600796_762636675370014_5223760806794859627_n.jpg)
![](/newsss/2022-23/344721282_771979794504824_4954016616314434259_n.jpg)
![](/newsss/2022-23/344541072_255861363480396_3686276834765327707_n.jpg)
|